odzież

Zbliżająca się jesień coraz częściej zachęca nas do sięgania po stroje cieplejsze, które dobrze chronią przed wiatrem i deszczem. Wśród nich dla miłośników stylu wojskowego nie mogło oczywiście zabraknąć kurtek moro, po które na pewno ze szczególną chęcią sięgną panowie. Popatrzmy, jakie zalety oferują.

Dlaczego właśnie styl wojskowy?

Zastanawiasz się, dlaczego niektórzy chętnie wybierają wojskowy styl i rozważasz, czy do nich nie dołączyć? Jeśli tak, możemy cię do tego zachęcić, ponieważ militarna odzież kryje w sobie wiele zalet.

Przede wszystkim wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które sprawiają, że jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, takie jak przetarcia i rozdarcia. Jeśli więc lubujesz się w wycieczkach po lesie, jest wręcz idealnie stworzona dla ciebie. Zabezpieczy cię bowiem przed niewielkimi urazami, a dodatkowo sama pozostanie cała i tak samo ładna jak w chwili zakupu.

Ale nie tylko wytrzymałość się liczy w tym przypadku. Militarne ubrania to także synonim funkcjonalności: posiadają wiele atrakcyjnych rozwiązań i odznaczają się sporą ilością kieszeni. Dzięki temu niezależnie od tego, co zamierzasz ze sobą zabrać, będziesz mógł to schować przy sobie i obejdziesz się bez dodatkowej torby czy plecaka.

Nie można zapominać także o wygodzie podczas noszenia. Miękkie materiały, które pomagają w termoregulacji, jak na przykład naturalna bawełna, to gwarancja swobodnego noszenia tych ubrań każdego dnia. Popatrz, po jakie warto sięgnąć, gdy przychodzą chłodniejsze dni.

Bezrękawnik na przejściową pogodę

Czasem nie do końca wiemy, jaka jest pogoda. Z jednej strony wieje wiatr, z drugiej przyświeca słońce. Po wejściu do cienia jest zimno, ale z kolei w plamie złocistego blasku – całkiem ciepło.

Właśnie na taką przejściową pogodę idealnym strojem są bezrękawniki. Chronią przed zimnem tułów i tak wrażliwe jego miejsca, jak na przykład nerki, a jednocześnie nie krępują ruchów. Pozostawiają nieco więcej odsłoniętej przestrzeni niż kurtka, ponieważ nie osłaniają ramion, co może odpowiednio wyrównać temperaturę odczuwaną przez noszącego taki strój mężczyznę.

Kurtka moro lub oliv na chłodne dni

Militarjach.pl – sklep z odzieżą wojskową oferuje także kurtki, które mogą być noszone przez całą jesień, a nawet w czasie lżejszej zimy. Mowa o kurtkach dwuczęściowych z kapturem, które idealnie sprawdzą się dla każdego, kto lubi wojskowy styl i wygodne, funkcjonalne stroje. Ich zaletą są bez wątpienia duże, pojemne kieszenie oraz możliwość regulacji mankietów, ściągacza czy kołnierza. Mogą zostać też cieńszymi kurtkami po odpięciu podpinki, co jeszcze bardziej zwiększa ich funkcjonalność.

Na deszcz

Na koniec warto zauważyć, że w ofercie sklepu znalazł się także charakterystyczny płaszcz przeciwdeszczowy typu poncho. Każdy będzie mógł go na siebie spokojnie zarzucić i ochronić siebie (a nierzadko także plecak czy torbę) przed ulewą. Jest w 100% nieprzemakalny, wytrzymały i bardzo praktyczny, gdyż można go szybko złożyć w kostkę i spakować do plecaka, zabierając na wyprawę w nieznane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here