Przewodnik po Krakowie - 3 powody aby zwiedzić Kraków

Dlaczego, zwiedzając Gród Kraka, warto skorzystać z profesjonalnych usług przewodnickich biura i portalu Kraków Zwiedzanie? Powodów jest wiele! Oto trzy najważniejsze:

Powód 1: Odkryjcie Kraków w pełni dzięki naszym fantastycznym przewodnikom!

Przewodnicy z Kraków Zwiedzanie nie bez przyczyny należą do ulubieńców turystów z całego świata. Nasz zespół oferuje Państwu nie tylko rozległą wiedzę i pełen profesjonalizm, ale również mnóstwo fantastycznej energii, wspaniałe poczucie humoru i niesamowitą, rodzinną atmosferę. Oczywiście każdy przewodnik po Krakowie posiada licencję i wszelkie uprawnienia niezbędne do oprowadzanie po Krakowie i okolicach miasta, a także najważniejszych muzeach. To jednak nie wszystko! Nasi współpracownicy należą do tych szczęśliwców, którzy śmiało mogą powiedzieć, że wykonywany zawód to ich pasja. Rodzinne miasto kochają bezwarunkowo, a przez lata poznali wszystkie jego sekrety. Z nimi mogą Państwo odkrywać różne oblicza Krakowa! Więcej informacji można znaleźć na Przewodnik po Krakowie.

Kraków Zwiedzanie przygotowało wiele niezwykle ciekawych tras wycieczek po Starym Mieście, Wawelu, Kazimierzu, Podgórza, Płaszowie, Nowej Hucie, Tyńcu i innych częściach miasta, a także bliższych i dalszych okolicach Grodu Kraka – Ojcowskim Parku Narodowym, Wieliczce, Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowicach. Zapraszamy również na wspólne wizyty w krakowskich muzeach, w tym Podziemiach Rynku i Fabryce Schindlera.

Powód 2: Zwiedzanie Krakowa – organizacyjna perfekcja i pobyt idealnie odpowiadający Waszym oczekiwaniom

Wybierając zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem, macie gwarancję beztroskiego i perfekcyjnie zorganizowanego pobytu. Biuro przewodnickie pomoże Wam ułożyć Plan idealnie dostosowany do czasu, którym dysponujecie. Przewodnik po Krakowie zadba o to, abyście mieli zarezerwowane bilety wstępu, znają również czas potrzebny na zwiedzanie Krakowa i poszczególnych obiektów i pokonanie odległości między nimi.

Propozycje tras zamieszczone na naszej stronie nie mają sztywnego charakteru. Każdorazowo dostosowujemy plan zwiedzania do potrzeb i zainteresowań grupy. Publikujemy również przygotowane przez przewodników, pasjonujące artykuły na temat historii i zabytków Krakowa oraz praktycznych aspektów zwiedzania, piękne fotogalerie oraz pełną informację na temat parkingów dla autokarów na terenie Krakowa.

Pracownicy Kraków Zwiedzanie oferują również grupom korzystającym z usług przewodnickich bezpłatną pomoc w zakresie rezerwacji noclegów i posiłków w promocyjnych cenach. Pozwala im na to doskonała znajomość krakowskiego rynku usług turystycznych i gastronomicznych. Hostel lub hotel idealnie odpowiadający Waszym oczekiwaniom? Zarezerwowany posiłek w sprawdzonej restauracji oferującej pyszną kuchnię w doskonałej cenie? Warto mieć pewność, że na szlaku czekają Was wyłącznie pozytywne zaskoczenia!

Powód 3: Przewodnik po Krakowie to oszczędność czasu i pieniędzy

Koszt usług przewodnickich jest naprawdę niewielki. Pełne dwie godziny zwiedzania Krakowa kosztują zaledwie 150 zł od całej grupy, cztery godziny to koszt 250 zł, a za sześciogodzinną wycieczkę po Krakowie zapłacą Państwo zaledwie 350 zł! To jednak nie wszystko, dzięki pomocy Kraków Zwiedzanie można sporo oszczędzić, korzystając z promocyjnych pakietów obiadowych dla grup lub fantastycznych, dostosowanych do Waszych wymagań noclegów w centrum Krakowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here