Domki letniskowe w Dziwnowie nad morzem

Mapa polskiego wybrzeża usiana jest gęsto miejscowościami położonymi na linii brzegowej. Wszystkie te urocze zakątki oferują turystom wiele atrakcji i wygodę podczas urlopu. Nad Bałtykiem istnieje rozbudowana sieć obiektów oferuje przyjezdnym komfortowe domki nad morzem. Uśpione nadmorskie miasteczka i wioski zapełniają się zadowolonymi turystami każdego roku.

Dziwnów…i okolica

Leży w województwie zachodniopomorskim w powiecie kamieńskim. Dawniej miasto nosiło wiele nazw o podobnej wymowie. W Dziwnowie oprócz atrakcji turystycznych z plaża włącznie znajduje się port morski.

Baza kwater w Dziwnowie

Domki letniskowe nad Bałtykiem są niezastąpioną alternatywą dla dużych i średnich hoteli i pensjonatów, gdzie wszyscy goście zajmują o wiele mniejszą przestrzeń niż w pierwszym wypadku. Domki zbudowane z drewna swą naturalną atmosferą zapewniają wygodne mieszkanie i odpoczynek dla wszystkich członków rodziny. Pojedyncze zabudowania dostępne są w serwisach reklamujących ofertę dostępną w Dziwnowie.

Znajduje się tam również spora ilość ośrodków wypoczynkowych, w których można znaleźć zakwaterowanie na miarę. Duża liczba domków o różnych powierzchniach sprawia, że każdy zamierzający odwiedzić polskie wybrzeże znajdzie lokum właściwe dla siebie pod względem powierzchni, wyposażenia i położenia.

Pojedynczo położone domki i kompleksy wypoczynkowe zapewniają wygodę przebywania w domkach i na terenie otaczającym. Bliskość plaży naturalność krajobrazu i malowniczych zakątków daje pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł odpoczywać zgodnie z własnym upodobaniem.

Właściciele domków zapewniają możliwość przywiezienia ze sobą zwierząt domowych. Psy, koty i chomiki są równie mile widzianymi gośćmi, jak ich właściciele.

Dla tych, którzy chcą odpocząć

Wszyscy, którzy pragną spokoju, znajdą coś dla siebie we właściwym standardzie i lokalizacji. Jeśli do wypoczynku potrzebujecie spokoju to najlepsze rozwiązanie. Osobny domek położony na samodzielnym terenie.

Jeśli chcecie przyjechać z dziećmi wersja pojedynczego domku będzie bardzo dobra. Jednak większy ośrodek wczasowy także oferuje właściwą organizację dla rodzin z dziećmi.

Dziwnów od strony finansowej

W Dziwnowie tanie domki nad Morzem Bałtyckim składają się na ofertę o bardzo atrakcyjnym kształcie finansowym. Przy odrobinie wkładu negocjacyjnego można znaleźć domki w Dziwnowie, których ceny rozpoczynają się od pułapu niewiele większego niż dziesięć złotych. Średni kurs cenowy kształtują ceny w rozpiętości od trzydziestu do pięćdziesięciu złotych od osoby za dzień pobytu.

Jeśli zajdzie potrzeba można znaleźć domki o standardzie ponadprzeciętnym za cenę niewiele odbiegającej od średniej dla wielu miejscowości nadmorskich w tym okresie roku.

Krótki opis miejscowości

Miasto leży nad Bałtykiem w środkowej części linii brzegowej należącej do województwa zachodniopomorskiego. Nazwę wzięło od rzeki, nad którą leży. Południową granicę wyznacza Zalew Kamieński i Zatoka Wrzosówka.

Plaża w Dziwnowie zajmuje blisko kilometr długości wybrzeża. Z pobliską wyspą Wolin łączy je most zwodzony na rzece Dziwnie.

W Parku Zdrojowym znajduje się promenada. Miejsce do spacerów prowadzi wzdłuż morza. Obsadzona jest drzewami, które wzrostem i obwodem wskazują na wiek powyżej stu lat.

U wejścia do portu zbudowano dwa falochrony zabezpieczające dogodne podejście dla statków.

W Dziwnowie działa nowoczesna marina. Chroni ją półkolisty falochron. Dla miłośników żeglarstwa morskiego to dobre i bezpieczne miejsce.

W czasie wakacji kursują statki wycieczkowe stylizowane na okręty pirackie.

Źródło: https://www.przymorzu.pl/noclegi/domki-letniskowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here