Gran Canaria - rozrywka dla całej rodziny

Dzisiaj Gran Canaria jest jednym z ulubionych miejsc Polaków, do którego każdego roku wybierają się tłumnie na wakacje. Nic dziwnego, gdyż oprócz gorącego Słońca i szerokich plaż jest tu mnóstwo innych atrakcji. Dobrą zabawę znajdzie tu całą rodzina.

Wakacje dla całej rodziny

Okazuje się, że Gran Canaria to miejsce idealne na wakacje dla całej rodziny. Są tu bowiem atrakcje, które wiele przyjemności sprawią dorosłym jak i dzieciom.

Warto na przykład wybrać się do Aqualand. Jest to rzecz jasna park wodny, w którym jest mnóstwo mniejszych i większych zjeżdżalni. Dobrą zabawę znajdą tu niewątpliwie zarówno dorośli, dla których przeznaczone są nieco wyższe zjeżdżalnie ,jak i dzieci mogące korzystać z niższych zjeżdżalni.

Wycieczka do zoo

Na Gran Canaria jest wiele ogrodów zoologicznych, jak również parków rozrywki łączących sztukę cyrkową z zoo. Przykładem jest tu Palmitos Park. Można tu podziwiać wiele gatunków egzotycznych zwierząt, miedzy innymi są tu delfiny jak i różne rodzaje ptaków. W Palmitos Park ponadto regularnie organizowane są różnego rodzaju pokazy. Można oglądać cyrkowe wyczyny delfinów, jak i sztuczki oswojonych sokołów i ich treserów.

Na uwagę zasługuje również Camel Park. Jak sama nazwa wskazuje, w parku tym można podziwiać wielbłądy, jak również istnieje możliwość przejażdżki na jednym z nich. Niewątpliwie, jazda na garbach wielbłąda to niezapomniane doświadczenie nie tylko dla dzieci.

Dziki Zachód na Wyspach Kanaryjskich

Bardzo ciekawym miejscem na Gran Canaria jest również Sioux City, czyli miasteczko rodem z dzikiego zachodu. Można tutaj odwiedzić bar kowbojski, jak również wziąć udział w jednym z wielu widowisk.

W Sioux City istnieje także możliwość przejażdżki konnej. Ponadto, organizowanych jest tu wiele rożnego rodzaju zabaw tematycznych. To wszystko sprawia, że bardzo miło czas mogą tu spędzić zarówno dorośli, jak i dzieci w różnym wieku. Wydaje się, że w Sioux City jest tak wiele atrakcji, że warto poświęcić na to kowbojskie miasteczko jeden cały dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here